24 Kasım 2015

Hepsiburada.com Ürünü Tedarik Edemiyorsan, Emsal Ürün Yollarsın Olur Biter

Ürünü 09-11-2015 tarihinde %30 indirimdeyken almışım. Kargo gecikince ayın 14 'unde emsal ürün gönderebilirsiniz diye yazmışım. Ayın 19 unda mail adresime başka ürün yollayalım denmiş, bende marka fark etmez gönderin bir şeyler demişim.


Ayın 20' sinde istediğiniz ürünün stok kodunu yazın demiş, stok kodlarını yazmışım (ille stok kodu dediklerinden yoksa emsal similar ne gönderseler kabulüm)


Ayın 23' u olmuş aynı fiyat ya da daha ucuz ürün gönderebiliriz diyorsunuz. Madem göndermeyecekseniz niye satış yapıyorsun, hadi sattın parayı aldın çözüm üretmeye gelince neredesiniz?


Tekrar açık teklif: Aldığım ürünün özelliklerinde başka emsal ürün istiyorum, doğal hakkımdır.

Cansın 104 Okunma

Cevaplar

  • Cansın25 Kasım 2015

    Konu incir kabuğunu doldurmayacak kadar basit de olsa; Kurumsal bir şirketin müşteriyi günlerce bekletip emsal bir ürünü 3 kuruş kazanamayacağım hesabıyla gönderememe olayıdır. Bundan sonraki müşteri memnuniyeti politikalarınızda eğer zarara uğramadan sadece kar marjından feragat ederek karşıyı memnun edebiliyorsanız (bu da sizin diyetinize sayılır) ne mutlu size diyebilirim. Hepsiburada ekibine selamlar, iyi çalışmalar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sayın Cansın Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ANW-447-51217 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön