11 Mart 2013

Hepsiburada.com Ürünlerin Hepsi Kutunun İçine Dökülmüş!

İçinde mutfak jel ve banyo jeli olan paketimi aldığımda her yeri kargo şirketinin bantları ile kaplıydı. Paketi zar zor açtığımda ıslak kutu ve boşalmış ürünlerle karşılaştım. Hayır hangi akla hizmet ucunu bantlamazlar ürünlerin anlamıyorum. Kaç yıldır bu işi yapan bir şirketsin belli ki kutunun üzerine ağır bir şey koyduklarında basınçla kapağın ucu açılacak bu belli sonra da hatayı kargo şirketinde ve müşteride buluyorlar. Yok efendim kargo yetkilisinin önünde kutuyu açmalıymışım hasar varsa teslim almamalıymışım. Bunca yıldır her türlü ürünü online alan birisi olarak bu kadar tuhaf paketleme yapan bir şirketle karşılaşmadığım için ben suçluyum evet. Bir daha da bu siteden bir şey almam!

Aysun 45 Okunma

Cevaplar

  • Aysun14 Mart 2013

    hepsiburada. com dan aldığım kitabın yarısının sayfalarının ucu yırtıktı. Ayrıca üzerine su dökülmüş gibi yamuk yumuktu. bir de utanmadan bu ürünü göndermişler. Kargoda gelirken oldu desem kutusu gayet sağlamdı böyle bir şey olmasına imkan yok. Nasıl kalite kontrol aşamaları var bilmiyorum ya da gözleri ileri derece bozuk olduğu halde gözlük kullanmayan çalışanları var. Ha bir de sorun çıktığında buradan irtibat halinde olacağız deyip aslında müşterileri ile hiç ilgilenmiyorlar. Bu da yaptıkları işi ne kadar ciddiyetle yaptıklarını gösteriyor zaten (!)

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mart 2013

    Sayın Aysun A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön