12 Ağustos 2016

Hepsiburada.com Ürünleri Ya Eksik/Hatalı Yada Geç Gönderiyor!

2 hafta önce Hepsiburada.com'dan ürün aldım. 10 gün geç gönderdiler. Hatalarını 10 TL hediye çeki vererek telafi etmeye çalıştılar.


Şimdi yine ürün aldım. Parçası eksik ürün gönderilmiş. Büyük ihtimalle daha önce iade olan bir ürün çünkü kutusu açılmış ve kutusuna yazılar yazılmış. Sonuç olarak iade almak için firmanın onayını bekliyorlar. Müşteri olarak biz yalan mı söylüyoruz da firmanın onayını bekliyorsunuz?
Hepsiburada'nın kalitesi günden güne kötüleşiyor. Sonuç olarak 10 TL hediye verip müşteriyi susturmaya çalışıyorlar. Sizden hediye çeki değil, verdiğimiz paranın karşılığı olan hizmeti düzgün yapmanızı istiyoruz!

Hakan 35 Okunma

Cevaplar

  • Hakan15 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, üzerinden 3 gün geçti. Hala size firmadan bilgi gelmedi. Firma yetkilileri bana eksik parçayı gönderemiyoruz. Ürünü iade edin diye bilgi veriyor fakat size bu bilgiyi veremiyor. Aynı zamanda bugün müşteri hizmetleri sayesinde yeni bir şey daha öğrendim. İade sayfasından "ürünün aparatı eksik" diye seçmek iade etmek olmuyormuş. Değerli hepsibuarada müşterilerine önemle duyurulur. Fakat bu bilgiyi 3 gün önce aradığım müşteri hizmetleri çalışanı tuğba hanım bilmiyor olsa gerek. Bana iade etmek istediğimi söylediğimde beklemeniz gerekiyor diye belirtmişti.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Sayın Hakan İ. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AYE-745-47219 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön