13 Mart 2014

Hepsiburada.com Ürünleri Farklı Günlerde Yolladı

09.02.2014 tarihinde yaptığım alışverişte satın aldığım ürünler tarafıma 2 farklı kargo şirketiyle (Kargo firması seçmemizin bir anlamı yokmuş) farklı günlerde ulaşmıştır. 11.02.2014 tarihinde gelen ürünler faturası ile birlikte gelmemiştir. Durumu arayıp 6 kez telefonda belirtip faturamı istedim. Fakat konu ile ilgili olarak ilk komik dönüşünüz 24.05.2012 tarihli alışveriş faturamı bana göndermeye kalkmanız oldu.


Sonrasındaki sessizliğinizden dolayı sizleri vergi dairesine şikayet edecek olduğumu sözlü olarak belirttiğim gibi yazılı olarak da buradan belirtmek isterim. Ayrıca yapacak olduğum şikayetin ardından bir daha hepsibuarada.com'dan alışveriş yapmayacağım.

Murat 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mart 2014

    Sayın Murat D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SZK-157-66315 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön