06 Haziran 2013

Hepsiburada.com Ürün Yayından Kaldırıldı!

35589033 numaralı siparişim arasında yer alan Casio Mtp-1215A-7Adf Erkek Kol Saati yayından kaldırılmış. Tedarik edilemiyormuş. Sorun şu ki gönderdikleri bilgilendirme mesajında ürünün sadece aynı fiyattaki veya daha düşük bir fiyattaki ürün ile değişim yapılabileceğini ya da siparişin iptal edilip alacak dekontu gönderilebileceğini belirtmişler.

Sistemde aynı fiyatta aynı markaya ait 3 ürün mevcut. İnsanlar bu 3 ürün içinden seçim yapmak yada alacak dekontu almak zorunda kalıyor. Fiyat farkını ödeyip daha yüksek ücretli bir ürün seçme kolaylığı dahi sağlamıyorlar. Mağduriyetim giderilmediği gibi aynı fiyatta ki başka bir ürünü seçmek zorunda kaldım.

Mahmut 355 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut11 Haziran 2013

  Değişimi yapılan siparişteki ürün de tedarik edilememiş gerekli bilgi tarafıma saat/gözlük bölümü sorumlusu İlker bey tarafından verilmiştir.Öncelikle İlker beye çözüm üretme ÇABASI için teşekkür ederim.Mevcut siparişi iptal edip yerine başka bir ürünü TEKRAR KARGO ÜCRETİ ÖDEYEREK sipariş ettim. Sipariş sürecim boyunca yaşatmış olduğunuz mağduriyet , sisteminizden kaynaklanan nedenlerle üretemediğiniz çözüm önerileri ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğunuz ÖNEM için size TEŞEKKÜR EDERİM.. SAYGILARIMLA.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Haziran 2013

  Sayın Mahmut D, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Mahmut09 Haziran 2013

  Sorunla ilgili herhangi bir çözüm söz konusu değil.Tedarik edemediğiniz ürünün yerine başka ürün seçmek zorunda kaldım.Sizde sipariş değişim talebime karşılık uygulanması gereken protokolü uyguladınız.Hatta gönderilen mail de değişimin UYGUN GÖRÜLMESİ halinde yapılacağını belirtmişsiniz.Mağduriyetin giderilmesine yönelik alternatif çözüm yolları denemeyi bir kenara bırakın SEÇMEK ZORUNDA KALDIĞIM ürünün değişimi için bile çeşitli prosedürler uyguluyorsunuz.6 haziran günü ilgili görevli değişim talebim için beni aradı ve ürünün bir gün sonra stoklara gireceğini en geç pazartesi elime ulaşacağını belirtti ancak ürün hala tedarik sürecinde. SAYGILARIMLA.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Haziran 2013

  Sayın Mahmut D. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön