31 Aralık 2013

Hepsiburada.com Ürün Teslimi Yapılmadı!

Hepsiburada.com isimli İnternet sitesinden ''seçili ürünlerde 1 alana 1 bedava'' sloganı ile başlatmış olduğu kampanya kapsamında 4 adet ayakkabı satın aldım.2 adet ayakkabıya 2 adet hediyesi olmak üzere 4 adet ayakkabı seçtim.


2 tanesi gönderildi.diğer 2 tanesi ise tedarik edemiyoruz gerekçe gösterilerek gönderilmedi.defalarca aramama rağmen ilgilenilmedi. Bunların yerine talep etmiş olduğum alternatif ürünlere yönlendirilmedi.


En sonunda gönderilmeyen ayakkabıların iptal edildiğini öğrendim. 2 adet ayakkabıya istinaden ödemeyi yaptığım kartıma iade yapılmayacağını söylediler. Eğer mağduriyetim giderilmez ise hakkımı her türlü yasal yollardan arayacağımı bildiririm.

Emrah 129 Okunma

Cevaplar

  • Emrah10 Ocak 2014

    bahsedilen şikayetin kaynağı hepsiburada.com un bilinçli olarak ürünü göndermediğidir.dolayısı ile bilinçli yaptığı yanlışa çözüm üretmez.

  • Emrah10 Ocak 2014

    Şikayetimile ilgili en ufak bir somut adım atılmadı.sonunda ürünlerin tümünü iade ederek kurtuldum.diğer şikayetlerden okuduğum kadarıyla birçok kişi bu durumda.İşin ilginç tarafı hep sepette fiyatı ucuz olup ta hediye görünen fiyatı 0 TL olan 2.ürünler tedarik edilememiş.Bu kadarı tesadüf olamaz.Bu gösteriyorki hepsiburada.com içinden çıkamadığı durumlarda müşteriyi oyalama taktiği uygulayarak sıyrılmaya çalışıyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Emrah Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır.İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön