01 Şubat 2016

Hepsiburada.com Ürün Teslimi Bekliyorum!

11 Ocak tarihinde Hepsiburada.com'dan elektrik süpürgesi ve el blender siparişi verdim. Teslim Tarihi 14 Ocak 2016 olarak belirtiliyordu. El blenderi zamanında teslim edildi. Ancak elektrik süpürgesi hala teslim edilmedi.


Konu ile ilgili 3 kez müşteri hizmetlerini aradım. Ayrıca yazılı olarak 3-4 kez mail attım. Her konuştuğumda konuyu baştan anlattım. İhtiyacım olan bilgi ürün ile ilgili bir sıkıntı var ise bildirilmesi fakat sadece özür dileyerek hiçbir açıklama yapılmadı. Süpürge insanların keyfiyen aldığı bir ürün değildir. Ödemesini yaptığım bir ürün için yaklaşık bir aydır bekliyorum.

Arzu 28 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın Arzu Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YDJ-199-56494 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön