14 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürün Temin Edilmedi!

Hepsiburada.com dan 3 adet ürün aldım. 2 tanesini teslim aldım ama son ürünü teminatını yapamadıkları için bana farklı ve benim aldığım üründen yaklaşık yarı fiyatı kadarı etmeyecek bir ürün ile değişimini yapmamı istediler. Bunda öncede bana 7 iş günü içerisinde teslimat olacağını söyleyip sonra da böyle bir şekilde teklifde bulunulmuştur.


Ürün suan sitede satışında temin edilemediği yazılmaktadır ama daha önceden de elinde olmayan bir ürünü koyup bana satışını yapılmıştır. Temin edemeyeceği ürünü sitede koyup satışını gerçekleştirip insanları paralarını alıyorlar. Ben onların yüzünden nişanlıma sevgililer günü hediyesini veremedim. Hepsiburada.com un yüzünden mahçup duruma da kaldım.

Cahit 52 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Cahit Ö, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan bu beklenmedik durum nedeniyle özür dileriz. Sorunuz hakkında detaylı bilgilendirme e-posta adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön