12 Haziran 2013

Hepsiburada.com Ürün Paketinden Eksik Parça Çıkmıştır!

21 kg Cosfer Dambıl aldım ancak ürün açıklamada belirtildiği gibi çıkmadı. Ürün 21 kg olması gerekirken 19 kg gelmiştir. 4 adet plakanın eksik gönderildiğini düşünüyorum. (Açıklamada toplam 16 adet plaka olduğu görülmekteyken bana 12 adet plaka gelmiştir) Şöyle ki 4x2kg, 4x1, 5kg, 4x1kg ve 2 adet demir ile beraber 19 kg etmektedir.


4x0, 5kg plaka eksik gözükmektedir. Bu yüzden eksik olan 4 adet 0, 5 kg'lik plakaların tarafıma gönderilmesini talep ediyorum. Ancak müşteri hizmetlerine yaptığım bu itiraza cevap 10 gün sonra cevaplanmış ve 7 gün içerisinde ilgili yerden itiraz etmediğim için reddedilmektedir. Söz konusu eksik parçaların tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

Fatih 42 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Haziran 2013

    Süreç başlatılmış diye cevap gelmiş, ancak çözüm üretilmemiştir. Savılmış bulunmaktayım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Fatih U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön