01 Kasım 2016

Hepsiburada.com Ürün Ortada Yok Para İade Yok,  Durumu Umursayan Hiç Yok!

26 Eylül 2016 da üç parça sipariş verdim, ikisi geldi, biri hemen teslim oldu ki, ankastre set, Meydan AVM'ye çok teşekkür ediyorum, hemen geldi. Duvar rafı Hepsiburada.com tedariğinde olan ürün, biri geldi kötü ama Allah'tan geldi. TV ünitesi Hepsiburada.com tedariğı olan ürün yok, gelen yok süre biteli 30 günden fazla oldu, 6 defa aramama rağmen ürün diye bir şey yok.


Şimdi size sorarım, değerli veya değersiz Hepsiburada.com yöneticileri müşteri hizmetleri neden var? (6 defa aradım tarafıma iadenin i'si dönmüyor) Bırakın ayıplı ürün iadesini (ayıplı satış var umursayan yok ürün yok) gelen ürünü anlarım iade almazsınız da parasını ödeyip ürünü göndermemek ne demek almadığım ürünü iadesini yapmayıp paraya el koymak ne demek?

Recep 198 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Recep S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RBB-535-52795 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön