17 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün Kırık Çıktı!

Hepsiburada.com dan 2 adet 5kg.Dambıl aldım.Ürün kargo yetkilileri tarafından teslim edildi.Teslim sırasında kutuda herhangi bir deforme olmamasına rağmen,kutuyu açtım.İçinde 1 kutu daha var ve büyük kutunun içinde ,dambılların olduğu kutu hareket ediyor. Ne bir izalasyon koymuşlar,ne bir şey var.

Öylece dambılları kutuya koymuşlar. Tabi ki taşıma sırası ves.den dolayı ağır dambıllar muhtemelen birbirine çarpmış,kırılmışlar. Durumu hepsi burada.com a ilettim. Bana gelen mesajda ürünü yurtiçi kargo ile gönderebileceğim yazıyordu. Ağır dambılları kargoya götürdüm. Kargo gelen maile baktı, burada ürün iade kodu yok ,biz bunu gönderemeyiz dediler. Hala iade kodu gelmedi.Ne kadarda ilgililer.

İsmail 30 Okunma

Cevaplar

  • İsmail18 Mayıs 2013

    bana ürün iade kodu gönderildi.Ancak bu kadar basit bir meseleyi,bu kadar oyalayıp,bu sayfaya kadar taşımaya ne lüzum vardı.Ürünü köpük izalasyonla gönderselserdi böyle sorun yaşamazdım.Demekki gelişi güzel paketleme ile ürün gönderiliyor,müşteriler mağdur ediliyor.Böyle olacağını bilsem,yaşadığım şehirden 5 fazla olur ,sağlam alırdım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın İsmail D, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön