25 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün Kırık Çıktı!

Hepsiburada.com'dan aldığım ürün kırık çıktı. Geri iadesi için form doldurdum bana bir kargo kodu verdiler. Bu kargo kodu ile Yurtiçi Kargo ile gönderim yapabileceğim yazıyordu.
Yurtiçi Kargo kodun eksik verildiğini söyledi. Dolayısıyla gönderim yapamadım. Konuyu ilgili siteye defalarca yazdım. Sonra bana cevap olarak bir iade formu daha doldurmamı söylediler. Bir değil 4-5 iade formu doldurmama rağmen kimsenin ilgilendiği yok.

Asıl kötü yanı durumu defalarca anlatmama rağmen yazdıklarımı hiç kimse okumuyor otomatik cevaplar geri dönüp duruyor. Lütfen 77100548 kod ile gönderim yapın gibi. Okumuş olsalardı zaten kodun eksik yazıldığının farkına varacaklardı.

Bu düpedüz Saygısızlıktır.

Erden 218 Okunma

Cevaplar

  • Erden26 Nisan 2013

    Hepsiburada.com sitesinden buraya şikayet yazdığım andan itibaren bir saat sonra yeni bir argo kodu gönderildi. Demek ki hepsiburada.com'un sitesinde bulunan iletişim bölümü yerine sikayetvar.com sitesini kullanmak gerekiyormuş. Hiç uğraşmayın arkadaşlar şikayetinizi yazın insan muamelesi görün... Teşekkürler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Erden Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön