01 Temmuz 2016

Hepsiburada.com Ürün İadesinde Türlü Türlü Zorluklar ve Sorumluluk Üstlenmeme

20.6.2016 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden almış bulunduğum 279**** sipariş nolu sandalet elime ulaştığında denedim. Kalıbı ayağıma uymadığı için iade etmek istedim ancak iade şartlarında faturasıyla birlikte gönderilmesi yazıldığından faturasının gelmesini bekledim. İade süresi 14 gün olarak belirtilmiş ancak fatura ile birlikte gönderilmesi de şartlar arasında bulunuyor. Fatura sandaleti satan S**** adlı firmadan tarafıma bir türlü ulaştırılmadı. Bu arada çağrı merkezinden telefonla görüştüğüm çalışan iade sürecinin ürün teslimiyle başladığını ve faturayla beraber gönderilmesi gerektiğini belirtti. Çağrı merkezi klişe laflarla oyalama taktiği güdüyor.


Cevap almak istediğim sorular şunlardır; fatura bana ulaşmadığı halde ürün iade sürecinin işlemesini bana izah edebilir misiniz? Aracı olduğunuz, malını sattığınız firmalarla ilgili sorumluluk üstlenmiyor musunuz?

Cüneyt 23 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Sayın Cüneyt B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DXB-558-26011 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön