22 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesi!

Hepsiburada'dan bir adet buzdolabı aldım. Ürün bana yurt-içi kargo ile geldi. Ama her yeri paramparça. Adamlar altı dahil tüm yerlerini bantlamışlar. Tutanak tutturdum ve kargo şirketine iade ettim. Hepsiburada'da iade formu doldurdum ama 3 gün oldu, hala bana bir kargo kodu veremediler.

Kargo şirketi durmadan arıyor, kodu soruyor. Bende durmadan hepsiburadayı arıyorum. Adamlar geçiştirip duruyor. Bolbol müzik dinliyoruz. Bu nasıl hizmet alırken sorun yok. Ama ürün iadesinde kimseden yardım yok.

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Mayıs 2013

    Hepsiburadan ürün aldım. Daha sonra bur dan şikayetimi belirttim. (Bana 4 gündür, Bir kargo iade kodu veremediler. ) Daha sonrada bana mail atıyorlar. Sözde şikayetle ilgileniyorlar. (Sayın Murat E. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada. com Ekibi ))))))))))))))))))) Amaç göz boyamak ben zaten dedikleri işlemleri 4 gün önce yaptım. zaten iade formu doldurup onların sitesinden ATTIM. Hepsiburadanın sevgili ekibi ben 4 gündür, bu saçma sisteminizden sonuç almaya çalışıyorum ama lafile. ARTIK YETER SIKILDIM VE BULANDIM. ŞU KARGO KODUNU ATIN.

  • Murat22 Mayıs 2013

    Sayın yetkili attığınız mail sadece geçiştirme maili. Bana sadece bir kargo kodu vereceksiniz. Bu kadar. Ben zaten sisteminizden iade formu doldurdum ve attım. Ve artık sıkıntım. Dünya kadar işim var birde sizinle ugraşıyorum. Nerden bulaştım size.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Murat E. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön