24 Ekim 2016

Hepsiburada.com Ürün Gönderimi Yapılmıyor

Hepsiburada.com'a vermiş olduğum 4 adet Petlas marka lastiği bana 21 gündür göndermiyorlar. Benim siparişi verdiğim zaman temin ettikleri firma bu lastiğe yok çekmiş. Onlarda bana bu ürünü gönderemediğini ilettiler. Fakat internet sitelerinde vermiş olduğum lastiğin aynısını başka tedarikçiden temin ettiklerini gördüm. Bu tedarikçinin sistemdeki fiyatı ile benim ödediğim fiyat arasında lastik başına 0,30 kuruş oynamıyor bile. Bende siparişimi niye bu tedarikçiden yollamıyorsunuz diye uğraşıp durdum.


En sonunda bunu beceremeyeceklerini anladım. Bu siparişimi bugün sabah iptal ettim. Bir türlü beni arayamayan bir merkezleri var. Bu merkez varsa ve burada çalışanlar varsa bunlar acaba niye maaş alıyorlar anlamak mümkün değil. Kısacası Hepsiburada'nın televizyonlara verdiği reklam filmlerine yazık. Boşuna göz boyamasınlar... Hiç profesyonel değiller.

Savaş 325 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Savaş E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MUI-675-33452 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön