16 Ekim 2015

Hepsiburada.com Ürün Gönderilmediği Halde Hiç İlgilenilmedi!

Hapsiburada.com'da yer alan kaçmaz ürün firmasından 2 tane takı askısı ve bir de kedi yatağı istedim. Bu ürünler için iki adet kargo parası kesildi, takı askıları için bir tane ve kedi yatağı için bir tane. Sonunda bir kargo geldi, arkadaşım teslim aldı ve içinden kedi yatağı çıktı, fakat takı askıları yoktu, fatura da gönderilmiş gözüküyordu. Bu durumu firmaya yazdım cevap gelmedi, yorum olarak yazdım yorumum onay bekliyor gözüküyor, Hepsiburada.com'a yazdığım maile cevap geldi kargo teslim sırasında tutanak tutturmam gerekiyormuş, firmaya bir yanlışlık var mı diye sormadılar bile. (bunun için olan güvenlik önlemlerini geçtik).

Merve 39 Okunma

Cevaplar

  • Merve23 Ekim 2015

    Şikayetvar a teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

  • Merve23 Ekim 2015

    Şikayetvar a teşekkür ederim, ama firma sorunu ilk defa duyuyormuş gibi davrandı, benim tedarikçiye attığım mail, yorum ve Hepsiburada.com nın müşteri temsilcisiyle 3 kere yazışmama rağmen.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Ekim 2015

    Sayın Merve T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WCE-770-12155 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön