22 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürün Elime 1 Adet Eksik Geldi!

21.11.2012 tarihinde hepsiburada.com'dan iki adet Novalux Nv-4214A Tv Sehpası istemiştim. Hepsiburada.com da kendi sayfasında 2 adet yazmasına rağmen bizim elimize 1 adet geldi. Bunu defalarca mail ve telefonla iletmemize rağmen "bilgiler alınıyor en kısa zamanda tarafınıza mail ile bildirilecektir" demelerine rağmen bu tarihe kadar ne mail nede telefonla tarafımıza dönülmedi ve mağduriyetimiz giderilmedi.

Gönderilmeyen tv sehpasının parasının iadesi istedik aynı şekilde söylenip herhangi bir şey yapılmadı. Mağduriyetimiz giderilerek tv sehpasının veya paramızın bize iadesi istiyoruz..

Hasan 31 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Hasan A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön