27 Ekim 2015

Hepsiburada.com Ürün Eksikliği!

20.10.2015 tarihinden internet üzerinde seçmiş olduğum araç park sensörü kargo ücreti dahil 70 TL karşılığında kredi kartımla gereken yazışma adres bilgilerini verip aldım. 22.10.2015 tarihinde ürün bana teslim edildi ama kolide internet üzerinde almak istediğim ürün dışında bir elektronik bir cihaz çıktı ve hemen siteyi aradım, ürünün yanlış olduğunu ifade ettim, oradaki görevli arkadaş telefonu yüzüme kapattı, 2 kez aradım bayan bir arkadaş la görüştüm durumu belirttim, geri iadesi için bilgileri aldım, ürünü geri ödedim ama burada ücretimin bana iade edilmeyeceğini düşünüyorum.

Mucahid 669 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Ekim 2015

    Sayın Mücahid Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZYW-334-69414 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Mucahid27 Ekim 2015

    20.10.2015 Tarihinde internet üzerinde seçmiş olduğum ürünü almak istedim ürünü alabilmek için gerekli yazışma adres bilgilerini verdim kredi kartımla ödemeyi yaptım. 22.10.2015 tarihinde kargodan ürün geldi koliye baktığımda istediğim ürünün eksik olduğunu ve hemen zaman kaybetmeden ürünü satın almış olduğum siteyi aradım durumu anlattım yetkili müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapattı, tekrardan aradım bu sefer farklı biri çıktı durumu yineledim ürünün iadesi için bir kod numarasını verdi kargoyla geri gönderdim ücretimin geri iadesini yapmayacaklarını düşünüyorum. Gereğinin yapılması arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön