19 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürün Eksik Gönderildi!

31. 01. 2013 tarihinde hepsiburada. com'dan La Marche De L'empereur isimli bir dvd aldım.Hatta aynı kargoyla fiyatının uygunluğu yüzünden bir dvd film daha aldım. 2. dvd hemen temin edildi ve kargoya hazır hale gelirken asıl almak istediğim yukarıda bahsettiğim dvd (çocuğumun okulunda gerektiği için) uzun süre temin edilemedi, hatta 2. dvd ile ayrı ayrı kargolandı. İsmini belirttiğim dvd'nin içinde filmler çıkmadı. hemen m. hiz. aradım durumu belirttim, ve dvd'ye ihtiyacım olduğu için değişim istediğimiz belirttim, ücretsiz kargo ile kendilerine gelen kapağı gönderdim.

Olumlu yanıt vererek, değişim yapmadan çek ile iade ettiler. Ben Çek ile filmi aynı siteden almak istedim, yine kargo ücreti çıktı.

Tolga 24 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Tolga E. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön