25 Aralık 2013

Hepsiburada.com Ürün Değişimi Ya da Arızanın Giderilmesi!

16.12.2013 tarihinde gelen Dark 10.1 tablet kılıfı ürün arızasının giderilmesini ya da değiştirilmesini istedim. Bunu hem kendim yazılı olarak ilettim. Hem de telefonla arayarak onlara bu bilgiyi verdim sisteme işledik dediler. Ürünü gönderdim adamlar arızaya ya da değişime göndermeden para iade yapıyorlar o zaman kargo ücretimi de versinler. Ürün değişimi yada arıza giderildiğinde kargo ücreti olmayacağından dolayı iade yapıp kargonun üzerine yatıyorlar.


Bir daha mı sizden alışveriş? Kargo ücretim ödenmeden ya da ürün arıza değişimi giderilip gönderilmeden asla. Ayrıca ürünle birlikte tabletime ait otg kablom yanlışlıkla beraber gitti. Alın kullanın arkadaş, lazım olur.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın Mehmet G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön