14 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürün Arızalı Sorun Giderilmiyor!

31.12.2012 tarihinde aldığım 84844573 sipariş numaralı bilgisayar elime geç de olsa ulaştı. Ürün geldi teslim aldım, yazılım yüklerken hata verdi. Bende ürünü hepsiburada.com'a gönderdim onlarda servise gönderdiler.


Normalde 1 ay içinde kusurlu ürünün değişmesi lazım iken sözde tamir edip göndermişler. Gönderdiler 2.defa aynı sorunu yaşadım. Defalarca telefon açmama rağmen hepsiburada.com çağrı merkezindeki arkadaşlar hiç yardımcı olmadılar.


2.göndermemden sonra ortalama 15 gün sonra ürün elime tekrar ulaştı. Ama ben bu defa gönderende para iademin yapılmasını istemiştim ama para iadesi yapılmadı ve servise gönderildi. Ürün bir kaç gün önce geldi sözde tamir edilmiş ama sorun yine aynı. Ürün arızalı..

Cihad 59 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Cihad E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Cihad E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön