08 Aralık 2014

Hepsiburada.com Ürün Arızalı Geldi Fakat Garantiye Alınmadı!

"Logitech Kablosuz Mouse" Ürününü Hepsiburada.com'dan satın aldım. 2-3 hafta kullanımdan sonra sürekli çok küçük aralıklar ile donmaya ve takılmaya başladı. Ürünü Hepsiburada.com ile iletişime geçerek garanti için gönderdim fakat ürünün faturası olmasına rağmen garantiye kabul edilmedi.


En kötüsü de ürün garantiye gönderilirken sol tuşunda hiçbir problem yoktu, geldiğinde ise sol tuşu artık çok zor basıyor. Hem garantiye kabul edilmiyor hem de sağlam ürünü bozup gönderiyorlar. Sizin gibi firma olmaz olsun!

Ramazan 623 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Aralık 2014

    Sayın Ramazan A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KOY-953-28955 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön