09 Şubat 2016

Hepsiburada.com Ürün Aldığımın İkinci Dakikasında Bozuldu!

Ürün aldığımın ikinci dakikasında bozuldu ve servise gönderdim ama servis faturayı kabul etmedi ve tamir etmediler mağdur durumdayım. Servis 110 TL bedeli var diyor. Tüketici Mahkemesine gideceğim ve servis tutanakları fatura tarihi hepsini kanıt olarak sunacağım beni mağdur ettiniz.
Ama bir daha bu siteden bir şey almam.


14 yıldır alışveriş yapıyorum. Ben size güvenerek aldım ama başka bir ilden geldi ürün fatura da seri numarası yazmadığı için garantiden tamir etmediler. Servise göndermek için bile 17 TL kargo ödedim. Şimdi servis ürünü geri gönderiyor. Ürün elime geçtiği anda Tüketici Mahkemesi'ndeyim.

Tc 35 Okunma

Cevaplar

  • Tc18 Mart 2016

    HEPSİBURADA.com dan gelen son MESAJ "Cevap: Değerli Müşterimiz, (böyle dese de inanmayın) 14 günlük iade süreniz içerisinde tarafımıza bilgi verilmediği için tarafınıza yardımcı olamamaktayız. Ürünün garanti süresi içerisinde garanti belgeniz üzerinde yer alan teknik servis ile görüşerek taraflarından yardım alabilirsiniz. Bu süreçte teknik servisin hatasıyla ilgili ürünü teslim etmiş olduğunuz servis ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. " ben 14 yıllık alışverişi bitirdim siz siz olun sakın yaklaşmayın. eski HEPSİBURADA.com değil. şimdi pahalı da olsa yanımda ki mağazalardan alışveriş yapıyorum.

  • Tc18 Mart 2016

    maalesef sorunum çözülmedi. Samsung servis: faturada seri numarası yok diye tamir etmedi Hepsiburada (bütün dertler burada diye olmalı) yardımcı olmadı. ürünü aldığım tarih belli servise gönderdiğim tarih belli. hepsi delili ile mevcut pazartesi tücetici mahkemesindeyim. iki katı masraf etsemde bu parayı size yedirmeyeceğim. bu arada servis başka adrese gönderdiği için ürünü 1 aydır aramaktaydım daha dün sülalemden bile olmayan birine teslim edilmiş ürünü zorla geri aldım

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Şubat 2016

    Sayın Mustafa E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PEH-520-77792 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön