13 Şubat 2016

Hepsiburada.com Ürün Adını ve Görselini Değiştirerek Müşteriyi Yanıltıyor!

9 Şubat tarihinde 978***621 numaralı sipariş oluşturdum. Ben ürünü aldıktan sonra satış sözleşmesinde belirtilen ürün adı ve görselini değiştirerek tarafımı mağdur ettiler. Sipariş sözleşmesinde belirtilen Doctor Bébé 12'Li Islak Mendil Hassas Ciltler ürününün tarafıma gönderilmesini ve ya eşdeğer bir ürün gönderilmesini istiyorum.

Arif 134 Okunma

Cevaplar

  • Arif'in Teşekkür Mesajı19 Şubat 2016

    Çözüm için gereken özen gösterildi ve ürün tarafıma ulaştırılır. Teşekkür ederim.

  • Arif15 Şubat 2016

    Merhaba sipariş iptali istemiyorum, verdiğiniz 4.5 TL hediye çekinizide alın, istemiyorum. 12 li ıslak mendil ya da muadil 12 li ıslak mendil istiyorum. Mesafeli satışlar sözleşmesinde bulunan haklarım sonuna kadar saklıdır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Arif A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FKI-265-33628 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön