27 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ününün Parçaları Eksik ve Ürün Faturasız Gönderilmiş!

19.02.2013 -10:02 tarihinde satın aldığım notebook araç tipi şarj cihazının şarj uçları tamamen eksik ve koli içerisindeki plastik koruyucu poşetin kapağı açık halde geldi. Günlerdir defalarca bildirim formu doldurup göndermeme rağmen cevap alamadım.


Okuyup sorunum çözüldü olarak gösteriliyor sistemde (talebiniz kapanmıştır şeklinde). Ayrıca gelen kutu içerisinde fatura bulunmuyor! Ne sevk irsaliyesi ne de fatura hiç biri bulunmuyor. Bana ikinci kez ders oldu hepsiburada.com dikkatsiz çalışmaya devam etmektedir!

Burak 58 Okunma

Cevaplar

 • Burak04 Mart 2013

  Ne ürünle ilgili bir haber ve de bildirim alıyorum sorumsuzluk devam ediyor ürünü satın alalı 10 günü geçti fakat ürünümü kullanamıyorum. Sorumsuzluk bu kadar olabilir. Hepsiburada'dan alış-veriş yaparken 2 kez değil 4 kez düşünün!

 • Burak01 Mart 2013

  Ürünü teslim almamın üzeriden tam olarak 1 hafta geçmesine rağmen hala eksik parçalarım gönderilmemiş olup çaresiz bekleyişim 1 haftadır devam etmektedir. Aldığım ürünü kullanamıyorum çünkü parçaları eksik bu kadar sorumsuz çalışan hepsiburada.com yetkililerinin sadece e-posta ile ilgili otomatik cevapları ile geçiştiriliyorum. Bu ürünü alıp geziye gidip sıkıntısız kullanmak varken gezimde notebook cihazımı da şarj edemedim sayenizde. Hepsiburada.com üzerinden alış-veriş yaparken lütfen defalarca düşünün!

 • Burak27 Şubat 2013

  Faturamı ve eksik ürünlerimi gönderin lütfen eğer buraya yazmasaydım yine cevap verilmeyeceğinden ve sorumsuz davranılacağından eminim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sayın Burak Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sayın Burak Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön