20 Haziran 2017

Hepsiburada.com Tüketici Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyor Mağdurum!

7 ay önce 12879820 no. 'lu siparişe istinaden Logitech hoparlör seti aldım. Ürün ile birlikte hediye Bluetooth adaptör verileceği ilgili sayfada yazıyordu. Ayrıca 7043057762 no. ’lu faturada ürün tanımlamasında hediye ürün belirtilmişti. Ancak gelen paket de hediye ürün çıkmadı. Müşteri hizmetini aradım ve hediye ürünü göndermediklerini belirtim. Ancak talebiniz uygun bulunmadı şeklinde komik bir açıklama yaptılar. Tekrar aradım müşteri hizmetlerini gelen yazıda böyle bir hediye ürün kapsam dahilinde olmadığını yazdılar.


Bunun üzerine Konya Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulundum. Hakem Heyeti lehime kara verdi. İlginç olan Tüketici Hakem Heyetine savunma dahi göndermemiş “Hepsiburada”. Bu nasıl bir kurumsallık anlayabilmiş değilim. Üstelik bu şirket bildiğim kadar Doğan grubuna ait. Her neyse, belki 15 defa müşteri hizmetlerini aramayışımdır. Ancak sorunu çözmediler. Kayıtlı elektronik postalarına bir mail gönderdim Yine ilgisiz kalırlarsa avukat aracılığı ile yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım.

Ali 229 Okunma

Cevaplar

  • Ali14 Temmuz 2017

    Eksik ürünümü gönderdiler. Sanırım bu süreçte "Şikayetvar" sitesinde yayımlanan şikayetim etkili oldu. Zira 7 ay önce göndermeleri gereken ürün için ne mailerimi, ne müşteri hizmetleri aramalarımı, ne de Hakem Heyeti kararını dikkate aldılar. Ayrıca özür dilemediler. Bu durumda herhalde benim teşekkür etmemi beklemiyorlardır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Haziran 2017

    Sayın Ali K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ESX-184-42885 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön