22 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Tetratec Isıtıcım 25 Gündür İade Bekliyor!

Değerli Sikayetvar.com sitesi üyeleri; Bundan 25 gün önce aldığım Tetratec 300 watt ısıtıcım tedarikçi firmaya 15 gün evvel ulaşmasına rağmen halen iadem yapılmamıştır. Hepsiburada.com firması kesinlikle sorumluluk almamaktadır ve 62 TL param konusunda tedarikçi firmanın parama el konulmasına ve iade yapmamasına ses çıkarmamaktadır.


Ürünü kırık yollayıp ve sonrasında geri almaması Hepsiburada.com'un düştüğü vahim durumuda göstermektedir. 3. sınıf tedarikçi firmalarla çalışıp biz müşterilerini kendi paralarımızla rezil etmektedir.


Allaha havale ediyorum!

Nesrin 39 Okunma

Cevaplar

 • Nesrin25 Ağustos 2013

  Sürecin bu kadar uzun sürmesi ve kırık ısıtıcıyı iade almamaları benim için sıfır puanın bile altındadır. Kesinlikle tedarikçi firma yüzünde nbir daha alışveriş düşünmüyorum hepsiburadadan.

 • Nesrin25 Ağustos 2013

  Sorunum çözüldü ve ısıtıcımın sağlamını gönderdiler hele şükür. kesinlikle tedarikçi firma tarafından gönderi yapılan hiçbir ürünü satın almayın. uzun gönderi olanların genelde hepsi tedarikçiden geliyor.

 • Nesrin23 Ağustos 2013

  Malesef sorunum hala çözülmedi ve çözülmedikçede buraya yazmaya devam edeceğim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

  Sayın Nesrin N, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön