03 Eylül 2013

Hepsiburada.com Teslimat İsmi Değişikliği!

Hepsiburada.com'dan bir ürün aldım. Ertesi gün kargoya geldi her şey çok güzel ancak kimliğimi kaybettiğim için teslim alacak kişinin isim değişikliğini yapmak istedim, hiç bir şekilde ilgilenilmedi. Çok basit bir işlem kargoya sadece 1 mail atacaklar problem çözülecek.


Yani anlayacağınız bu site sadece ürünü size satana kadar ilgili karttan para çektiğin an kesinlikle ilgilenmiyorlar. M****** ile sürekli çalışıyorum hiçbir sorun yaşamadım arkadaş tavsiyesi üzerine hepsiburada'dan alışveriş yaptım bir daha asla alışveriş yapmayacağım ,bu şekilde devam ederseniz çok müşteri kaybına uğrayacaksınız.

Ahmet 32 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Ahmet A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön