24 Ekim 2016

Hepsiburada.com Teslim Edilmeyen Ürün Ve Bu Ürüne Halen Ödemekte Olduğum Ücret!

15.09.2016'da 54567*** nolu siparişim ile sipariş ettiğim Bunjee 4 Kapaklı Ara Bölmeli Çok Amaçlı Dolap ürünü 35 gündür tarafıma teslim edilmedi. Yaptığım araştırmada Yurtiçi Kargo Bursa transferinde ürünün kaybolduğunu öğrendim. Derhal kolay iade başvurusu ile durumu Hepsiburada ya bildirdim. Ardından defalarca müşteri hizmetlerini arayarak başvurularımı tekrarladım her başvuruda 48 saat içinde ödeme iadesi yapılacağı ve telefonla aranacağımı söylediler ama ne arayan ne soran var.

Bana teslim edilmeyen bu ürün için taksit ödemeye de devam ediyorum. Ayrıca ürün için kullandığım önceki alışverişlerden kazandığım hediye çekim de iade edilmedi. 13-14 yıldır bu firmadan binlerce liralık alışveriş yapıyorum yıllık 3-4 ürünlük 5-6 sipariş veriyorum. Ancak görüyorum ki firma cebini doldurmuş ve şımarmış. Bu hafta içi tüketici mahkemesine başvuru yapacağım ve Hepsiburada'ya elveda.

Ümit 348 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Ümit Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JZH-380-52927 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön