14 Ekim 2015

Hepsiburada.com Teslim Edilmeyen Ürün

Ürünlerim 3 gündür kargo şubesinde bekletilmektedir. Kargo firması adrese gelmesi ve başka teslimatlar yapmasına rağmen benim ürünü şubeden araca dahi almamıştır. Konu ile ilgili kargo şirketini defalarca aradım bir sonuç çıkmadı. Hepsiburada.com'u aradım süreci izleyeceğiz dediler ancak ürünler hala şubede bekliyor. Ürün neden şubede bekletiliyor? Bilgi veren de yok. Herkes durumu şubeye bildireceğiz deyip bırakıyor. Bu kadar umursamazlık olmaz. Bir neden göstermeden ödemesini yaptığım ürünleri bekletiyorlar.

Emre 14 Okunma

Cevaplar

  • Emre14 Ekim 2015

    Sonunda kayıt altına alındı demek. Sorun çözüldü mü? Hayır. Ne yazık ki tek yapılan buraya otomatik bir mesajı atmak. Ürünler halen şubede beklemekte. Bugün tekrar aradım ancak bir gelişme yok. Ortada bir sorun var ancak tek yapılan mesaj yazmak. Ben buraya şikayet yazmadan 2 gün önce sizin o sayfanıza mesaj bıraktım. Artık işe çözüm odaklı bakmanız gerekiyor. Hazır mesajlarla sorunlar çözülmez. 09.10.2015 tarihinden beri şubede bekleyen kargo sanırım kayıp edildi ve bulunamıyor. Artık üründen vazgeçtim bilgi istiyorum. Kayıp olduysa söylensin ki ben de iptal edeyim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sayın Emre E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CYD-871-73451 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön