17 Nisan 2013

Hepsiburada.com Tedarik Edilemeyen Denen Ürün Daha Pahalıya Satılıyor!

87130870 numaralı siparişimin, Hepsiburada.com tarafından tedarik edilme imkanı olmadığı iletilmiş ve tarafımdan sipariş iptal edilmiştir.

Fakat şu anda ürün %50 zamlanmış şekilde tekrar satışa sunulmuştur. Benim siparişim tedarik edilemezken ürün nasıl satışa sunuldu tarzı sorularım Hepsiburada tarafından cevapsız bırakılmaktadır.

Emrah 34 Okunma

Cevaplar

  • Emrah19 Nisan 2013

    Merhaba, Şikayetimin ardından kişileri bilgilendirmem gerektiğini hissettim. Firmadan sürekli "Siparişiniz iptal edilmiştir" cevabı aldım. Hepsiburada müşteri hizmetleri otomatik cevaplardan öteye geçememektedir. Bir şirket hata yapabilir ama müşteri hizmetleri bu kadar umursamaz olamaz. Paramı geri alabildiğim için sorun yok fakat firmanın müşteri memnuniyeti için müşteri ilişkilerini geliştirmesi gerekiyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Emrah Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön