02 Nisan 2013

Hepsiburada.com Taksit Seçeneğini Kullanamıyorum!

İnternet üzerinden aldığım ziynet altın için taksitlendirme yapamadım. Bu durum siteden kaynaklanan teknik hatadan dolayı oldu. Çünkü taksit seçenekleri çıkmadı. Siparişimi iptal edip tekrar taksitli olarak sipariş vermek istiyorum. Müşteri hizmetleri mümkün olmadığını söylüyor. Hakkım olan taksit seçeneğini kullanmak istiyorum. Mümkün değilse sipariş in tedarik aşamasında olduğu için iptalini talep ediyorum.

Onur 18 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Onur O, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Onur02 Nisan 2013

    1719443 nolu şikayetimden dolayı hepsiburada. com siparişimi iptal etmiş ancak kredi kartıma para iadesi değil kupon olarak sistemde güncelleme yapmış. İade bedelinin alışveriş kuponu olarak değil kredi kartıma para iadesi olacak şekilde gerçekleştirilmesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön