14 Eylül 2013

Hepsiburada.com Süper Hızlı Kargo Diyor Ama Süper Hızlı Göndermiyor!

9 Eylül tarihinde aldığım Süper Hızlı Gönderi kategorisinde bulunan ürün hala kargoya verilmedi. Hepsiburada.com Müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm ve yazıştım. Üç gündür tek söylenen gün içinde kargoya verileceği.

Sitenin kendi sayfasındaki açıklamalara göre Süper Hızlı Gönderi kategorisinde ki ürünler kendi stoklarında bulunan ürünler ve sipariş onayından sonra 24 saat içerisinde kargoya verilmesi gerekiyor.

İnşallah burada da otomatik cevap yazıp, konunun incelendiğini ve gerekli birimlere aktarıldığını söylemek yerine gerçek ve tatmin edici bir cevap verirler.

Yigit 28 Okunma

Cevaplar

 • Yigit24 Ekim 2014

  Kesinlikle çok başarısız

 • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Yiğit B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Yigit16 Eylül 2013

  Sorunla ilgili inceleme yapıldığını ve tarafıma e-posta yoluyla bilgilendirme yapıldığını iddia ediyorsunuz. Ancak Süper Hızlı Gönderi de olan bir ürünü beş günde neden kargolayamadığınızı açıklamıyorsunuz. Gönderdik ya ona dua et mi diyorsunuz anlayamadım? Bu ne laubalilik, bu ne keyfiyettir.

 • Yigit16 Eylül 2013

  Her şeyi keyfi yapıyorlar. Güven duyulacak bir firma değil.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2013

  Sayın Yigit B. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön