21 Şubat 2013

Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderi Gelmedi!

15.02.2013 tarihinde 4 adet ürün siparişi verdim. Ürünlerden 3 tanesi süper hızlı gönderi, bir tanesi de tedarikçiden bekleniyor ibaresine sahip idi. Sabırla bekledim. 18.02.2013 tarihinde kısmi teslimat rica ettim. Hemen onayladılar. Hala bekliyorum ( 20.02.2013 ).


Siparişi vereli 6 iş günü oldu. 4 kez çağrı merkezini aradım, sağ olsunlar çok yardımcı oldular ama sonuç yok. Dün güya paketlenecek idi ürünler, bugün yeni paketlemeye geçti.
4 tane ürünün teslimatı neden bu kadar uzun sürer ki ? Üstelik bu kadar iddialı bir alış-veriş portalın da ?
Bu siparişim daha kargoya verilmedi. Bir de kargo da yaşayacağım süreç var.
Allah yardımcım olsun, bir daha kesinlikle bu siteyi kullanmayacağım.

Nagihan 34 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Nagihan A Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünlerin paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiş ve ürün/ürünleriniz kargoya teslim edilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilmiştir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Nagihan21 Şubat 2013

    Klasik kes-yapıştır yöntemi ile verdiğiniz cevap maalesef tatmin edici değil... Ürünlerim halaaaaaa paketleniyor ( 21.02.2013 - 11:30 )

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Nagihan A, Siparişinizde bulunan teslimata hazır ürünlerin paketlenme sürecinin hemen tamamlanması yönünde lojistik departmanımız bilgilendirilmiştir. Kargo takip bilgileriniz size e-posta ve SMS yoluyla gönderilecektir. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön