08 Mart 2016

Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderi Buysa!

Hızlı gönderi adı altında 2 saat içerisinde kargo diye satılan üründe sipariş verilmesinin üzerinden 4 gün geçtiği halde hala kargoya verilemedi. Konuyla ilgili müşteri hizmetleri temsilcisi, kredi kartı onayı yapılmadığı bilgisiyle kargonun gönderilmediği bilgisini iletti. Ancak kredi kartımdan onay işlemini 3D güvenli ödeme yoluyla cep telefonuma gelen şifre kanalıyla yaptığım ve kredi kartımdan ödeme bedeli alındığını hesabımdan teyit ettiğim halde, daha onay yapılmadığının bildirilmesini anlamak çok da mümkün görünmüyor.


İşin daha da ilginci; kredi kartı onay işlemlerinin 48 saat sürdüğünü belirten müşteri hizmetlerine şunu sormak gerekir sanırım; siz 48 saatte onay veremediğiniz bir prosedür uygulamakta iken, 2 saatte gönderi yapmayı nasıl becerebiliyorsunuz?

Ahmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet10 Mart 2016

    Hepsiburada.com bu hafta ikinci alışverişimde de süper hızlı gönderi (birkaç saat içerisinde kargo) ibaresiyle satmış olduğu iki parça ürünü tedarik edememiş ve 3 gündür ürünleri kargoya verememiştir. Siparişin iptalini talep ettiğimde ise, henüz deposunda kargo kaydı yapılmış ürün için bile; "kargo süreci başlamıştır, ürünler tarafınıza ulaştıktan sonra iade için gönderiniz" denmektedir. Sonuçta başından beri karşı tarafın kusuru nedeniyle müşteri günlerce bekletilmekte, ancak bu kusurların sonuçlarıyla ilgili tüm yaptırımlar müşteriye mal edilmekte ve kredi kartından boş yere işlem yapılmaktadır. Ayrıca söz konusu gelişmeler olurken müşteriye hiçbir geri dönüş ve bilgilendirme yapılmamaktadır. Elime ulaşmayan ürünlerin iadesini yapmak zorunda bırakan bu anlayışı şiddetle kınıyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mart 2016

    Sayın Ahmet A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MZG-289-89248 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön