07 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Süper Hızlı Gönderi!

Buradan yaptığım ikinci şikayet bildirimi ve sayısız müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerin neticelerinde 24 saatte çıkış sağlanacak diye cevap alıyorum ama o 24 saat bir türlü bitmedi. Bugün 9. gün ve hala ürün paketleme işlem sırasında bekliyor.Tüketiciyi bekletmek için yapılan statü değişikliği oyunlarından sıkıldım artık.


Gönderemeyeceğiniz ürünü ne diye satışa sunarsınız anlamadım. Gerçi bunuda anlıyorum benim gibi 1000lerce insan mağdur, herkesten parayı peşin alıp kullanmanız, malı göndermemeniz şirketin temel politikası olmuş. Ben sipariş iptalide yapmıyorum, ürünümü istiyorum. Bu yüzden sakın bana çözüm yolu olarak sipariş iptali ile dönülmesin.

Ahmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Ahmet T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön