26 Aralık 2015

Hepsiburada.com Space Fix-Go Karmatik Patinaj Zinciri!

Benim sipariş verdiğim ürün Space Fix Karmatik Patinaj Zinciri 600026 Grup 10 (Fiyatı 83,90 TL) Fakat firma ciddiyetsiz ve karşısındaki müşteriyi saf yerine koyar gibi bana sitede daha ucuz olan Space Kar Zinciri (Fiyatı 68,90 TL) gönderiyorlar. Bir de beni saf yerine koymayı düşünerek kutunun üzerine sözde bir barkot yapıştırıp üzerine Space Fix-Go yazıyorlar. Çok ciddiyetsizce bir iş.


Ben bu ürünü taksitle aldım. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünün benim verdiğim sipariş ile değiştirilmesini istedim onlarda bana değişim yapamayacaklarını söylediler. Ancak iade alabileceklerini söylediler. O zaman elimde ürün yok ödediğim parayı 9 ayda geri alacağım. Hatalarını müşteri ödüyor.

Erdal 143 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Aralık 2015

    Sayın Erdal Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WDQ-932-92695 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön