10 Aralık 2014

Hepsiburada.com Sözünde Durmadı

1 Aralıkta Hepsiburada'dan mailime, bir gün önce sitede gezindiğim çalışma koltuğu için "Aradığın ürünlerin fiyatların düştü! " mesajı geldi. Mailde koltuğun fiyatı ‏110.26 TL olarak yazılıyordu. "Alışverişi tamamla" butonuna bastığında birgün önceki aynı fiyat çıktı.


Hepsiburada'yı aradım. Ama pardon yanlışlık olmuş türünden basit bir gerekçeyle geçiştirmeye çalıştılar. Basit bir markette bile reyon fiyatı geçerli iken Hepsiburada gibi büyük bir şirketin sözünde durmamasından şikayetçiyim. Gelen maili hala saklıyorum. Dilerseniz vereceğiniz bir mail adresine gönderebilirim.

Aydın 1.605 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Aralık 2014

    Sayın Aydın G. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan ZZQ-751-28929 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön