14 Haziran 2016

Hepsiburada.com Sözde Müşteri Hatası

Telefonumla haber okurken ısınmaya başladı ve kapandı. Bir daha açılmadı. Aldığım yere Hepsiburada.com'a gönderdim. Aldığım cevaba bakın. O telefonu 1 yıldır kılıfından çıkarmadım. saf olan benim ki sizden, ithalatçı garantili telefon almışım. Gelen maile bakın... 200 TL'değeri var artık gözümde... saf değiliz, 7 yıllık E-Ticaret ve Google Reklam danışmanıyım.
''Değerli Müşterimiz, tarafımıza onarım amaçlı göndermiş olduğunuz 3575**********41810 cihazda fiziksel baskı ve bükülme sonucu Anakartında çatlak oluştuğu tespit edilmiştir, kullanıcı hatası olduğu için ücretli anakart değişimi yapılacaktır 200 TL ücreti bulunmaktadır. Ücreti kabul ettiğiniz takdirde tarafınıza ödeme sağlayacağınız hesap bilgileri aktarılacak, onaylamadığınız takdirde ürün tarafınıza geri gönderilecektir. Ürününüz ile ilgili işlemleri tamamlayabilmemiz için talebinizi tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. ".

Gökhan 80 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı14 Kasım 2017

  Teşekkür ederim sorun çözüldü. Ama birkaç ay sonra yine arızalandı, garanti bittiği için servise götürmedim. başka marka aldım. Bir daha da LG ile işim olmaz.

 • Gökhan05 Temmuz 2016

  Merhabalar, ürünüm 23 iş gününden fazladır serviste. Süreç doldu, lakin bana hala bilgi verilmedi. Son derece mağdur bırakıldım. Sayenizde işlerim aksadı, maillerime geç cevap verdim. Başkalarından akıllı telefon ödünç ala ala beleşçi konumuna düştüm, rencide oldum. İvedi şekilde para iadesi veya ürün değişiminin yapılıp tarafıma ürünümün ya da paramın gönderilmesini rica ediyorum. Sorumsuzluğunuzun cezasını çekmek istemiyorum. Saygılar.

 • Gökhan14 Haziran 2016

  verdiğim cevap devamı: O telefonun sadece 1 köşesinde hafif bir ezik var, oda kılıfı ile elimden 30cm kadar aşağı düşmesinden dolayı oldu, aradan 6 ay geçti. Telefonumu 1 yıldız 2 kılıfla kullandım, asla kılıfsız kullanmadım. İki kılıfta hala elimde duruyor. Arka kasası bu denli temiz başka telefon bulamazsınız. Telefonu pantolon cebime asla koymam, devamlı elimde ya da montumun cebinde olur. Ezilme, bükülme oluşabilecek bir durum söz konusu bile değil. 1 çocuğa verip oyun oynatmışlığım yok. Sadece iş amaçlı kullandığım bir telefondur. Bu sorun LG serisinin ana problemidir ve suçu bana yıkmaya çalışıyorsunuz. Değişim adı altında Onarım yapacaksınız. Tüketici haklarına başvuracağım.

 • Gökhan14 Haziran 2016

  verdiğim cevap: Merhabalar, bakın karşınızda bir ilkokul mezunu, normal bir internet kullanıcısı yok. Ben 8 senedir sektörün içindeyim. Ve şuana kadar sizden yaptığım alışveriş toplam bedeliyle araba alınır. Servis kendi yazdığı rapor ile çelişiyor. Bkz. ''Kullanıcı hatası olduğu için ücretli anakart değişimi yapılacaktır. '' diyor, arkasından ''200 TL onarım ücreti bulunmaktadır. '' diyor. Değişim mi yapılacak, onarım mı? Elbette onarım yapılacak. Çatlak olan anakart asla onarılmaz. çünkü anakart üzerinden geçen bağlantılar kopar, ince ses kablosu ile hat atlatma yapmadan da tamiri mümkün değil. Anakart bedeli ise o cihazın 400-500 TL arasındadır.

 • Gökhan14 Haziran 2016

  verilen cevap: Şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. 51596126 No.lu siparişinizde yer alan LG G3 d855 32 GB (İthalatçı Garantili) -Altın ürününüzde yaşanan problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürün için servisten çıkan rapor doğrultusunda işlem yapabilmekteyiz. Ürününüz hakkında gelen bilgi şu şekildedir. " Üründe diziksel baskı ve bükülme sonucu Anakartında çatlak oluştuğu tespit edilmiştir, kullanıcı hatası olduğu için ücretli anakart değişimi yapılacaktır. 200 TL onarım ücreti bulunmaktadır. " Farklı şekilde yardımcı olamadığımız için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Haziran 2016

  Sayın Gökhan A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CCZ-443-17585 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön