23 Şubat 2015

Hepsiburada.com Söz Verilen Zamanda Ürünün Gönderilmemesi

Şubatın 17'sinde siparişimi verdim 18'inde onaylandı 19'unda kargolanması lazımdı fakat ayın 23'ünde 3 kere web sitesi üzerinden sorduğum sorulara cevap vermeye tenezzül bile edilmezken telefonla yaptığım görüşmelerde; "size bilgi veremeyiz" denilerek geçiştirildim. Alışveriş ayağına gelsin sloganı kullanan Hepsiburada.com yetkililerine soruyorum.
Siz köpek maması gibi basit bir şeyi bile sahibine ulaştırmayıp iki kere daha markete gitmeye muhtaç bırakıyorsunuz. Sloganı hala daha nasıl kullanıyorsunuz? Artık bu tavra dayanamadığımdan siparişimi iptal ettim. Bir daha mi sizden alışveriş tövbe bedava mal verseniz ne yazar? Alışverişin ayağına giderim sağlam bir şekilde alır gelirim.

Sabri 112 Okunma

Cevaplar

  • Sabri23 Şubat 2015

    4 gündür beni muhatap bile almayan bilgi vermeyen Hepsiburada.com şikayetvar a şikayet açınca ne hikmetse sadece birkaç saate ürünleri kargoya vermiş hem de siparişi iptal ettiğim halde. Zaten ürünleri bulunduğum yerden marketten aldım bir daha sizin ürününüze neden para ödemek zorunda kalayım?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Şubat 2015

    Sayın Sabri A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MFL-174-28048 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön