29 Ağustos 2016

Hepsiburada.com Sorunlu Ürün Gönderimi

Hepsiburada'dan aldığım Toshiba marka laptop elime ulaştığında ekranında piksel hatası ve ekranın sol üst tarafında renk farklılığı olduğunu gördüm ve iade etmek istedim. Hemen ertesi gün iade formunu doldurup kargo gönderimini gerçekleştirdim. Hızlı bir dönüş oldu iade nedenim kabul edilmemiş.
Okuduğum şikayetlere göre de Hepsiburada.com'un kolay iadesinin olmadığını hatta zor olduğunu öğrendim ve tecrübe ettim. Ayrıca ürün elimede vaat edilenden geç ulaştı. Artık Hepsiburada.com'dan hiçbir alışveriş yapmayı düşünmüyorum.
Ayrıca ben size yırtık paramı gönderdimde siz bana hatalı ürün gönderiyorsunuz.

Özgür 39 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Sayın Özgür İ. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TQV-451-47481 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön