06 Aralık 2014

Hepsiburada.com Son Kullanma Tarihi Gelmiş Ürünü Zorla Satıyor

Hepsiburada'dan aldığım ariel aktif jel çamaşır deterjanı kapsülleri dağ esintisi 2'li paket 76 yıkama ürünü elime ulaştığında son kullanma tarihine sadece 4 günlük bir süre vardı. Alışverişi yaparken axess kartın 500 TL üzerine 50 TL çip para kampanyasından faydalanmıştım. Hepsiburada ile yaptığım görüşme sonrasında ürünü iade etmem gerektiğini söylediler. İade etmemi istedikleri ürün tutarı 26,03 TL, fakat axess kampanya koşullarına baktığımda iade işlemlerinde kazılan çip paraların geri alınacağı maddesi geçiyor. Yani Hepsiburada elindeki kalmış son kullanma tarihi gelmiş ürünü zorla satıyor ve değişim de yapmaktan kaçıyor.

Ömer 406 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı09 Aralık 2014

    Sorunun çözülmesi konusunda yardımcı oldukları için Hepsiburada'ya ve özellikle de www.sikayetvar.com platformuna teşekkürler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Aralık 2014

    Sayın Ömer Faruk K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RUJ-633-78814 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön