30 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Siparişimi Göndermedi

Bir arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak her yerde bulunan Braun marka bir traş makinesini hiç vaktim olmadığı için Hepsiburada'dan sipariş ettim. (26 Mayıs sabahı saat 08:30'da). Normal şartlarda ürünün en geç 29 Mayıs tarihinde kargoya verilmesi gerekiyordu. 29 mayıs akşamı sipariş durumunda değişiklik olmayınca firmaya bunun nedenini yazdım.


Yanıt alamayınca bu sabah tekrar yazdım. Bu esnada iki sefer de telefonla bilgi rica ettim.
Parasını peşin ödediğim ürünü zamanında alamadığım gibi neden teslim edilmediği ve ne zaman teslim edileceği bilgileri de bana verilmedi. Firma tamamen duyarsız ve sorumluluklarından kaçıyor. Bir daha Hepsiburada'dan alışveriş etmeyeceğim şikayetçiyim.

Fatih 141 Okunma

Cevaplar

 • Fatih02 Haziran 2014

  Hepsiburada firmasından resmi olarak şikayetçi oluyorum. Şu anda ürünlerimin parasını ödeyeli 1 hafta oldu. bana ısrarla bilgi verilmiyor artık ürünlerden zaten geçtim. avukat arkadaşıma göre firma şu anda suç işlemekte. bilginize sunarım.

 • Fatih31 Mayıs 2014

  pazartesi günü ilgili firmaya karşı hukuki yollara başvuracağım. şu anda parasını ödediğim ürünleri alamıyorum, ne zaman alacağımı öğrenemiyorum. gelişmeleri diğer tüketicilere de ders olması açısından buradan paylaşacağım.

 • Fatih31 Mayıs 2014

  Çözüm üreteceğini söyleyen hepsiburada bana halen yanıt vermiş değil. parasını ödediğim ve artık bana ait olan ürünleri göndermemekte, göndermeyi bir yana koyun ne zaman göndereceğini bile söylemekte acizler ve BENİMLE İLETİŞİMİ KESTİLER. SORULARIMA YANIT VERMİYORLAR. Bu kadar gayriciddi ve tüketiciyi aldatan bir şirketin durumunu diğer tüketicilerde görsün diye siparişimi iptal etmedim. gerekli her türlü girişimde bulunacağım.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Sayın Fatih M, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XGD-430-40894 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön