09 Kasım 2013

Hepsiburada.com Siparişimi Göndermedi!

Hepsiburada.com siparişlerimi tedarik edemiyormuş. İlk siparişimde benden kargo ücreti kesildi. sonra ayrı ayrı iki tane çek verdiler bunları kullanmam için yine sipariş vermek zorunda kaldım mecburen.


Ben ilk alışverişte 100 TL çekimi kullandım sonra 80 TL -20 TL iki tane çek aynı siparişte kullanamıyormuşuz. Bu şu anlama geliyor tekrar 2 kez daha kargo ücreti vereceksin ve farklı ürün al.


Bunlar adamı böyle mağdur ediyor arkadaşlar. Arayıp soran yok kendilerince iptal ediyorlar. Sürekli mail adresinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Kardeşim tedarik edilemiyorsa sitede ne işi var o ürünün.


Neden kargo ücretimi iade etmediniz. Neden ayrı ayrı hediye çeki oluşturdunuz. Bir yetkili yok mu ya sesimizi duyacak?

Hakan 34 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sayın Hakan B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön