04 Nisan 2013

Hepsiburada.com Siparişimdeki Ürün 5 Gündür Paketleme İşlem Sırasında!

26/03/2013 tarihinde yapmış olduğum siparişimde bulunan ürün 5 gün önce paketleme sırasına alındığı halde henüz gönderilmemiştir. Defalarca telefonla aramama rağmen gerekli bilgilendirme yapılmamış ve geri dönüş sağlanmamıştır. En kısa sürede ürünün gönderisinin yapılmasını bekliyorum.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet26 Temmuz 2013

  Paramın 7 tl'sini kestiniz. Defalarca aradım, ama nedenini öğrenemedim. Kestiğiniz paranın nedenini söyleyin.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Sayın Mehmet C, Sorununuz 12.04.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi

 • Mehmet25 Temmuz 2013

  Paramıda ürünüde göndermediler.

 • Mehmet08 Nisan 2013

  52473270 nolu şiparişim tam 10 gündür paketleme sırasında bekliyor. Herhalde kolileri bitti buyüzden gönderilemiyor! Defalarca firmayı telefonla aradığım halde "arkadaşlar size dönecek" demekten daha öteye gidemediler. Az önce arayıp siparişimi iptal ettirdim. Çünkü hepsiburada siparişimi ne zaman iptal edeceğimi sınarcasına vurdum duymaz davrandı. Bu gün itibari ile hepsiburada'dan bir daha sipariş vermemeye karar verdim. Bu kadar sitres yaşamak ve boşu boşuna telefonla arayıp telefon faturamı kabarak istemiyorum. Hepsiburada'nın şikayetvar. com'da verdiği cevaplara itibar etmeyin. Çünkü mesaja hazır cevap yapıştırıp sorunu daha da büyütmekten öteye gitmiyor. Acaba paramı geri verecekler mi?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın Mehmet C, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön