22 Şubat

Hepsiburada.com Siparişim Haberim Olmadan İptal Edildi!

29.01.2018 tarihinde web siteniz üzerinden Acer marka x127h model projeksiyon cihazını “66611332” sipariş numarasıyla sipariş ettim. Siparişimin onaylandığına dair bilgilendirme mailini aldım. Sipariş saatinden yaklaşık 90 dakika sonrasında satıcı tarafından aldığım mail ile ürünün temin edilemediği ve istendiği halde aynı fiyatla başka bir ürün seçebileceğim veya siparişimi iptal edebileceğim belirtildi. Siparişim sonrası stok kontrolü yaptığımda ise en az 99 adet ürünün satılabileceğini gördüm.


01.02.2018 tarihinde herhangi bir bilgilendirme yapılmadan ve tarafıma sorulmadan ürün satışı tek taraflı olarak iptal edildi. Bu tutum 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un Temel İlkeler madde 4 - (2), satıştan Kaçınma madde 6 - (1) ve Mesafeli Sözleşmeler madde 48 - (3) gibi hükümlere aykırı olduğu için siparişimin, ödediğim bedel üzerinden tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Harun 248 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat

    Sayın Harun U, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WDE-762-99384 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön