20 Ekim 2015

Hepsiburada.com Sipariş Verilen Hazır Mutfak Hala Gelmedi!

09.10.2015 tarihinde mutfak tezgah ve dolap (hazır mutfak) sipariş verilen ürünün 191177875415 Yurtiçi Kargo takip numarasıyla fatura kesimi yapıldığı fakat Yurtiçi Kargoyla yapılan mülakatta söz konusu ürün ün firmadan henüz çıkışı yapılmadığı tarafımıza bildirilmiş ancak 09.10.2015 tarihinden sonra yine Hepsiburada.com isimli firmadan yapılan ürünlerin bir kısmı aralıklı olarak geldiği fakat (Hazır Mutfak) ürünün 20.10.2015 tarihine kadar henüz elimize ulaşmadığı evimde mutfak olmadığı için yaklaşık mağdur olduk.

Bu firmanın güvenilir bir firma olduğunu düşünerek bütün ürünlerimizi bu firmadan temin ettim pişmanım fakat N**.com sitesinden bundan sonra sipariş vermem gerektiğini anladım.

Ömer 30 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ekim 2015

    Sayın Ömer A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FIH-572-66444 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön