08 Haziran 2015

Hepsiburada.com Sipariş İptal Butonu Yok!

Hepsiburada bugün 2 adet ürün satın satın aldım ürünleri satın almaktan vazgeçtim, sipariş sayfama girdim iptal butonu kaldırılmış böyle bir şey olabilir mi Hepsiburada'da oluyor. İptal butonu kaldırılmasına sinir oldum. Siparişimi iptal etmek için Hepsiburada çağrı merkezini mi aramam gerekiyor? Siteyi değiştireceğinize iptal butonunu geri koyun.

Birol 188 Okunma

Cevaplar

 • Birol17 Haziran 2015

  Hepsiburada eski Hepsiburada değil zaten sitesinide değiştirdi. Sepete ne atarsan at hep karşına kargo parası çıkıyor ve en kötü olanı sipariş iptal butonunun kaldırılmasıdır. Bana doğum günümde her kategoride geçerli olmayan 75 TL üzeri alışveriş limitli 15 TL hediye çeki verildi. Hepsiburada hani bana hediye vermiştiniz hani nerede?

 • Birol10 Haziran 2015

  Sistemde Ürün Kargo Bedava Olarak Gözüküyor Ürünü Sepete Atınca Kargo Parası Çıkıyor. Hepsiburada Bu Nasıl İş Müşteri Sürekli Yanıltılıyor. Hediye Çekine Aldanıp Alışveriş Yapmayın Çünkü Şirket Politikaları Gereği Her Kategoride Hediye Çeki Kullanılamıyormuş. Bana 15 TL Doğum Günü Hediyesi Çeki Verildi. 75 TL Limit Üzeri Alışveriş Yaparsan Öyle Her Kategoride Geçerli Olmayan Çek Verildi.

 • Birol10 Haziran 2015

  Altın Ürünleri Ve Diğer Ürünlerde Kargo Parası 4.56 İdi. 3 Kuruş Daha Artıralarak 4.59 TL Oldu.

 • Birol10 Haziran 2015

  Sipariş İptal Butonu Uygulamasını Tekrar Uygulanmasını İstiyorum.

 • Birol08 Haziran 2015

  Sipariş iptal Butonu Neden Yok? Neden Kaldırdınız?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Haziran 2015

  Sayın Birol E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZQA-382-43860 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön