04 Haziran 2013

Hepsiburada.com Sipariş Gecikmesi!

Sayın Yetkili;
Siparişim 21 gündür beklemede. Sipariş verdiğim urun ise hali hazırda sitenizde satışta olan bir ürün.21 gündür bir siparişi tamamlayamadığınız ürünü neden hala satma gayretindesiniz. Yoksa ürünün fiyatı su an 139 TL, ben aldığımda ise 99 TL idi. 139 TL'lik fiyattan sipariş verenler ürünü tedarik edebiliyor mu?


Sizden ricam 21 gündür herhangi bir müşterinizin bu ürünü siteniz aracılığı ile tedarik edemediğini bana kanıtlamanız olacaktır. Ve "en kısa sürede" yerine net bir tarih vermenizi istiyorum. Bu konu için 3 defa call center'ınız arayıp çağrı açtım ve üçünde de aynı e-postayı yazıp geçtiler ve bir yetkilinin iletişim bilgilerini vermekten kaçındılar.


Sizden Cevap Bekliyorum.

Kadir 33 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın Kadir D, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön