20 Ocak 2014

Hepsiburada.com Sigortalı Ürünümün Ne İadesi Yapılıyor Nede Arızası Gideriliyor!

Ağustos 2013 de Hepsiburada.com dan Iphone 5 cep telefonu aldım. Üstelik 70 lira civarında para verip sigorta yaptırdım. Aralık 2013 de yani cihazı aldıktan 4 ay sonra sarj cihazım bozuldu. Firmaya bildirimim sonucunda ürünü kargoyla kendilerine gönderdim. Bir ayı aşkın bir süre geçmesine rağmen firmadan tarafıma herhangi bir bilgi verilmedi.


Ürünün akıbetini öğrenmek için hepsiburada.com u aradığımda gayet lakayt bir şekilde şu cevabı aldım :
'' Şarj cihazı faturanızda ücretsiz yansıtıldığı için herhangi bir bedel iadesi ya da değişimi söz konusu değildir.''Nasıl yani? Hangi mağaza ya da üretici cep telefonu ve benzeri cihazların şarj adaptörü ve data kablosunu ayrıca satıyor?

Fatma 140 Okunma

Cevaplar

 • Fatma25 Şubat 2014

  Aslıhan ve ece ne tür müşteri temsilciliği yapıyorsunuz bilemedim! Önce işinizi öğrenin yaptığınız sadece ezbere yanıt vermek! 3 tane şarj adaptörü gönderdiğinizden haberimiz yok! Belliki ne konuştuğunuzu ne yaptığınızı denetleyende yok! Bir ay içinde 3 kere adaptör yolladınız yüz kere aradım her defasında bana ürünü gönderdik diyorsunuz papagan gibi! Yüz tane de gönderseniz bir işe yaramadığını kafanız almıyor neden? Data kablosu nerdeeeee???? Benim data kablomunda başını yediniz belli ki! Ya benim data kablomu gönderin ya yenisini ya da parasını! Daha ne kadar nasıl anlatayım? Yazık çok yazık!!!

 • Fatma28 Ocak 2014

  Merhaba Fatmanur Hanım, Ürün gönderimi sağlanmıştır. Kargo bilgileri aşağıda yer almaktadır. Saygılarımla, Kargo Detaylı Gönderi Bilgileri Gönderi Bilgileri Gönderi Tarihi ve Saati : 21.01.2014 - 12:15 Gönderi Belge Numarası : D867456 Gönderi Kodu: 906688867456 Teslim Birimi ve Telefonu : Bozyaka - 0 232 227 90 41 Gönderici Adı : D-** EL** ****************** Gönderici Adresi : D-** EL** ****************** Alıcı Adı : FA** KO** ****************** Alıcı Adresi : 91** SK** ****************** Gönderi Detayları Gönderi Tipi : İrsaliye Ödeme Tipi : Gönderici Ödemeli Kargo Tipi : Paket Kargo Adedi : 1 Kargo Toplam Kg/Ds : 1 Teslim Bilgileri Teslim Durumu : TESLİM EDİLDİ Teslim Tipi : Adrese Teslim Teslim Tarihi ve Saati : 22.01.2014 - 18:10 Teslim Eden Birim : Bozyaka Teslim Alan : FATMANUR Müşteri temsilcisi arkadaş! Bu kargoyla ne gönderdiğini biliyormusun haberin varmı? Belli ki yok! Sadece sarj adaptörünü göndermişsin data kablosu nerde acaba? İki aydır bir ürünü göndermeyi beceremediniz yazıklar olsun!!!

 • Fatma24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Site üzerinde iade ve geri gönderim başlığı altında başvuru formu bulunmaktadır. Buradan başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz bu sayede size bir kargo gönderi kodu sağlanacaktır ,ürün faturasını ürün ile birlikte tarafımıza ücretsiz olarak gönderim sağlayacaksınız ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra işlemleriniz kısa süre içerisinde başlatılacaktır. İşlemlerinizin takibini üyeliğiniz üzerinden iade ve geri gönderim başlığı altında başvuru takibi seçeneğinden takip edebilirsiniz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Talep Detayları Talep No: VYC-571-85750 Konu: Ürün aksesuar/detayları eksik olarak gönderilmiş. Arkadaş siz kabusmusunuz ya huuu???? Neyi gönderecekmişim size acaba? 2 ay önce arızalandığı için gönderdiğim şarj cihazı ve data kablosundan haberiniz yok mu yani? İkinci parti muadil bir şarj adaptörü gönderdiniz data kablosu yok?? Şimdi kalkmış bana ürünü gönderin diyorsunuz hangi ürün bu? İçinizde işini bilerek yapan bi adam yok mu? Lütfen çağrı merkezindeki temsilcilerinize beni kulaklarıyla dinlemelerini söyleyin!!

 • Fatma23 Ocak 2014

  Bu sürec resmen kabusa döndü...nihayet bir ürün gönderilmiş ama sadece sarj adaptörü! Data kablosu nerde belli değil? Üstelik ikinci parti muadil bir ürün gönderilmiş? Merak ediyorum ama sorunları çözme politikanız hep böylemiydi yoksa artık böyle mi devam edeceksiniz? Gönderdiğiniz ikinci parti muadil ürün yüzünden cihazım bozulursa bu kezde orjinal ürün kullanmadığınız için cihazınıx bozulmuş ve garanti dışına çıkıyor dermisiniz???

 • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sayın Fatma K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön